Aktualności

Terapia własna dla przyszłych psychoterapeutów

Zapraszamy osoby w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego do podjęcia terapii własnej w naszym Centrum. Zgodnie ze standardami i wytycznymi programów szkoleniowych w zakresie psychoterapii różnych modalności przyszły psychoterapeuta, w ramach rozwoju osobistego, powinien odbyć terapię własną w wymiarze godzin ustalanych przez dany ośrodek szkolący. Terapia własna jest niezbędnym krokiem w drodze do ukończenia szkolenia i ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty.

Artykuły o terapii schematu

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z serią artykułów o terapii schematu, które możecie znaleźć na naszym blogu. Terapia schematu jest stosunkowo młodym podejściem w psychoterapii wywodzącym się z nurtu poznawczo-behawioralnego, ale które także czerpie to, co najlepsze z innych szkół terapeutycznych. Terapia schematów powstała z myślą o leczeniu różnorodnych, utrwalonych trudności emocjonalnych i osobowościowych, które dotykają wielu sfer funkcjonowania, i których początek zwykle sięga okresu dzieciństwa i dorastania. Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów w Wielkopolsce, który specjalizuje się w tym nowatorskim podejściu terapeutycznym.

Zapraszamy do naszego gabinetu

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego nowego gabinetu, który znajduje się na ul. Kochanowskiego 17/3 w samym sercu Jeżyc w Poznaniu. Nowe miejsce pozwoli na prowadzenie psychoterapii i badań psychologicznych w jeszcze bardziej przyjaznych i komfortowych warunkach.

Artykuły psychologiczne

Serdecznie zapraszamy do śledzenia artykułów publikowanych na naszym blogu. Poruszamy w nich tematykę przede wszystkim związaną z psychologią kliniczną i psychoterapią ze szczególnym uwzględnieniem terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Z czasem na pewno znajdzie się miejsce także na inne interesujące tematy. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie czy prośby odnośnie tematyki artykułów prosimy przesyłać je na nasz adres mailowy (poznacsiebie@gmail.com).