Aktualności

Nowe gabinety

Miło nam poinformować, że rozwinęliśmy działalność Centrum Rozwoju i Psychoterapii „Poznać Siebie” o nową lokalizację, w związku z czym poszukujemy psychologów, psychoterapeutów, seksuologów i psychiatrów do współpracy i najmu przestrzeni gabinetowych w Poznaniu, na Jeżycach (ul. Kochanowskiego i Mickiewicza) w pięknej, odnowionej kamienicy: Centrum Rozwoju i Psychoterapii „Poznać Siebie”

nowi specjaliści w naszym centrum

Z wielką przyjemnością dzielimy się wiadomością o nowych specjalistkach, które dołączyły do naszego Centrum. Witamy na pokładzie Annę Nycz, Liliannę Woronowicz oraz Katarzynę Napierałę. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ich temat w zakładce Zespół oraz do korzystania z ich wiedzy i doświadczenia.

Terapia własna dla przyszłych psychoterapeutów

Zapraszamy osoby w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego do podjęcia terapii własnej w naszym Centrum. Zgodnie ze standardami i wytycznymi programów szkoleniowych w zakresie psychoterapii różnych modalności przyszły psychoterapeuta, w ramach rozwoju osobistego, powinien odbyć terapię własną w wymiarze godzin ustalanych przez dany ośrodek szkolący. Terapia własna jest niezbędnym krokiem w drodze do ukończenia szkolenia i ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty.

Artykuły o terapii schematu

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z serią artykułów o terapii schematu, które możecie znaleźć na naszym blogu. Terapia schematu jest stosunkowo młodym podejściem w psychoterapii wywodzącym się z nurtu poznawczo-behawioralnego, ale które także czerpie to, co najlepsze z innych szkół terapeutycznych. Terapia schematów powstała z myślą o leczeniu różnorodnych, utrwalonych trudności emocjonalnych i osobowościowych, które dotykają wielu sfer funkcjonowania, i których początek zwykle sięga okresu dzieciństwa i dorastania. Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów w Wielkopolsce, który specjalizuje się w tym nowatorskim podejściu terapeutycznym.

Zapraszamy do naszego gabinetu

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego nowego gabinetu, który znajduje się na ul. Kochanowskiego 17/3 w samym sercu Jeżyc w Poznaniu. Nowe miejsce pozwoli na prowadzenie psychoterapii i badań psychologicznych w jeszcze bardziej przyjaznych i komfortowych warunkach.

Artykuły psychologiczne

Serdecznie zapraszamy do śledzenia artykułów publikowanych na naszym blogu. Poruszamy w nich tematykę przede wszystkim związaną z psychologią kliniczną i psychoterapią ze szczególnym uwzględnieniem terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Z czasem na pewno znajdzie się miejsce także na inne interesujące tematy. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie czy prośby odnośnie tematyki artykułów prosimy przesyłać je na nasz adres mailowy (poznacsiebie@gmail.com).
mgr katarzyna napierała

mgr katarzyna napierała

psycholog, psychoterapeutka | tel. 530 555 198

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: Psychoterapia Zaburzeń Psychicznych i Seksuologia kliniczna), a obecnie jestem na trzecim roku czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywałam m.in. w poradniach zdrowia psychicznego oraz na oddziale psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Psychicznego szpitala HCP, gdzie obecnie pracuję jako psycholog na kobiecym oddziale chorób afektywnych.

Terapeutycznie pracuję w nurcie analizy transakcyjnej. Moim celem jest pomoc pacjentom w lepszym zrozumieniu siebie, swoich emocji i zachowań. Moja praca polega na wspieraniu pacjentów w procesie uzdrawiania, zapewniając im bezpieczną przestrzeń, w której mogą rozmawiać o swoich trudnościach i obawach. Podchodzę do każdego pacjenta z zaangażowaniem i empatią.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Cena za sesję terapeutyczną / konsultację: 160zł

Pracuję z osobami dorosłymi

Kontakt bezpośredni: tel. 530-555-198

Poniedziałki i czwartki – ul. Mickiewicza 24/4c